Моделювання та фарбування брів

Brows

МОДЕЛЮВАННЯ, фарбування та корекція брів у дніпрі

Не дарма кажуть, що брови – основа всього образу. Навіть у макіяжі спершу оформляють брівки, а потім очі та губи. Брови задають характер зовнішності, формують каркас обличчя, його унікальну геометрію. Від форми брів залежить, чи риси обличчя будуть гармонійними, збалансованими, привабливими. І дуже важливо, щоб корекцію виконував професійний бровіст або візажист.

 • Довготривале укладання брів

  укладання волосків спеціальним складом у потрібному напрямку, щоб зробити брови візуально ширше, густіше та правильної форми. Під час процедури майстер покладе волоски так, як цього вимагає форма. Після будинку ви можете укладати волоски щіткою так, як це подобається Вам. Наприкінці процедури наноситься живильне масло, яке насичує та зволожить волосся. Ефекту від такої процедури вистачає приблизно 1,5 місяці.

 • Моделювання форми брів

  побудова форми за п’ятьма основними точками, враховуючи правила золотого перерізу та особливості зовнішності клієнта. Дану процедуру можна робити клієнтам з добре зарослими брівками, або при першій корекції

 • Корекція форми брів

  видалення зайвих волосків згідно з наявною формою, надання більш чітких ліній, створення «чистої» брови

 • Підліткова корекція

  дуже важливий момент у житті дівчаток. Густі брівки часто псують настрій дівчаткам і головне для батьків – не прогаяти цей момент і вчасно привести до майстра. Підліткова корекція відрізняється плавними формами, м’якими, без чітких вигинів та ліній, природною шириною брови. Рекомендований вік для початку відвідування майстра 11-14 років

 • Чоловіча корекція брів

  відрізняється прямими лініями, природною шириною брови. Завдання майстра в даному випадку – прибрати зайві волоски, зберегти мужній вираз обличчя, і зробити брови не жіночними, а доглянутими

Майстер салону MILAN вибере оптимальний варіант для оформлення брів з урахуванням багатьох факторів: овалу обличчя, анатомічних особливостей будови очей, віку та ін.

 • Фарбування хною

  фарбування брів барвником, в основі якого лежить натуральний компонент – листя лавсонії (хна). Хна косметична не є повністю натуральним продуктом через вміст урзолу. Це косметична речовина, яка надає кольору хні. Хна володіє дубильними властивостями, що підсмоктують, тому не рекомендується робити фарбування клієнтам з дуже сухою шкірою. Після фарбування не рекомендується мочити брови, можна змащувати шкіру живильним маслом (аргани, вусими) але не розтираючи, інакше фарба швидше змиється зі шкіри. Стійкість на шкірі становить 3 – 14 днів, залежно від догляду та особливостей шкіри.

 • Фарбування фарбою

  даний вид фарбування підходить власницям густих натуральних брів, коли хочеться лише надати яскравості та виразності натуральній формі. Стійкість на волосках становить понад 2 тижні, на шкірі даний барвник практично не залишає слід.

 • Фарбування гель-фарбою

  Ця фарба є перманентним барвником, тому добре фарбує шкіру і залишає красивий рівний слід, який також досить стійкий. Гель-фарба має велику колористику, що дозволяє майстру максимально точно підібрати колір під тип зовнішності клієнта. Стійкість даного фарбування на шкірі становить 3 – 10 днів, на волосинках від 3х тижнів.

Ціни на послуги у салоні MILAN

Як записатись?

Наш Instagram

+38 (068) 471 12 28

Наша Адреса

Дніпро, просп. О.Поля, 44

Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Політика конфіденційності та застосовуються Умови використання