Мезотерапія, Біоревіталізація

«Гарне обличчя є мовчазною рекомендацією»

ФРЕНСИС БЕКОН

Skin care

Ін’єкційна косметологія у Дніпрі

Ми пропонуємо найзатребуваніші процедури для збереження молодості та краси шкіри.

Біоревіталізація обличчя та шиї

Біоревіталізація – це процедура, в рамках якої в шкіру вколюють ін’єкції гіалуронової кислоти. Як правило, курс складається 2-4 процедури, які необхідно робити раз на 10-14 днів.

Гіалуронова кислота — природна складова наших клітин. З віком її стає все менше, адже саме цей компонент відповідає за зволоження шкіри. Коли процес запускається, шкіра втрачає пружність, стає сухою, на ній з’являються зморшки. Інакше кажучи, запускається процес старіння. Для більш ефективної її роботи – її вводять усередину епідермісу, це називається біоревіталізацією.

Оптимальний вік для того, щоб почати робити курс біоревіталізації – 25-30 років. Саме в цьому віці шкіра починає втрачати пружність та старіти. Кількість процедур визначається залежно від віку та рівня пружності шкіри. Чим більше шкіра втратила пружності, тим більше процедур знадобиться для її відновлення.

Під час проведення біоревіталізації фактично не відчувається біль (додатково проводиться анестезія), процедура займає від 30 хвилин до години, залежно від площі шкіри, яку необхідно обробити.

Процедура по праву вважається однією з найбезпечніших, оскільки не передбачає введення препаратів, які далекі від людського організму. Результати процедури виявляться через 2 тижні після закінчення курсу, коли молоді клітини починають активно вироблятися. Щоправда, багато дівчат відзначають, що покращений колір обличчя можна побачити відразу.

Мезотерапія

Мезотерапія – це введення поєднань вітамінних комплексів та ГК у невеликих дозах безпосередньо під шкірний покрив. Ефект від мезотерапії полягає як у дії самих препаратів, так і в стимулюванні біологічно активних точок, які знаходяться на нашій шкірі. Це дуже корисна лікувальна, профілактична та косметична процедура.

Правильно підібраний коктейль є одним із головних складових успішно проведеної мезотерапії. Для ін’єкцій мезотерапії ми використовуємо готові препарати, що існують у продажу та марковані особливим чином, які пройшли всі необхідні дерматологічні дослідження. Мезотерапія здатна допомогти позбутися наслідків вікових змін шкіри – зморшок, пігментації; відновити тонус шкіри обличчя; прибрати друге підборіддя; відтворити чіткі контури овалу особи; позбутися чорних кіл під очима та «мішків»; вирівняти колір обличчя, зробити шкіру гладкою, зволоженою, молодою, а тіло пружним і підтягнутим.

Але досягається цей ефект лише правильно підібраним коктейлем та виконанням усіх рекомендацій майстра. Рекомендований курс 4-6 процедур, з перервою 7-10 днів, період реабілітації – мінімальний

Мезотерапія волосистої частини голови (мезотерапія волосся)

У багатьох випадках дана методика є єдиною можливістю виправити такі проблеми як облисіння (алопеція), свербіж шкіри на голові, лупа, себорея, слабке і посічене волосся.
 
Суть мезотерапії полягає у введенні лікарських засобів та їх комплексів (коктейлів) у товщу шкіри, т.к. більша частина лікарської речовини просто не потрапить у зону впливу з шампунем, мазей.
Звичайно, зростання придатків шкіри досить повільний процес (0,3-0,4 мм на добу), тому результати лікування алопеції можуть бути помітні лише через деякий час. Але в даний час поки не придумали більш точної та ефективної доставки лікарських засобів до зони росту волосся.
 
Мезотерапія на волосистій частині голови застосовується не тільки для вирішення проблем із шевелюрою – структура шкіри на цій ділянці тіла найчастіше сприяє розвитку багатьох інших патологій, таких як себорея, псоріаз чи лупа. 
 
При крайньому ступені облисіння навіть мезотерапія не може дати очікуваного ефекту, проте її успішно застосовують у підготовці до пересадки волосся. Завдяки їй імплантати приживаються набагато краще, рідше виникають ускладнення та побічні ефекти.
 
У нашому салоні процедура виконується з профілактичною метою, рекомендована курсом 6-12 процедур, на період у 6-12 місяців, підходить клієнтам 20-50 років.

Ціни на послуги у салоні MILAN

Як записатись?

Наш Instagram

+38 (068) 471 12 28

Наша Адреса

Дніпро, просп. О.Поля, 44

Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Політика конфіденційності та застосовуються Умови використання