Депіляція

Як підготуватись до процедури?

 • Довжина волосків повинна становити 3 – 5 мм для процедури шугарингу та 5 – 6 мм для воскової депіляції.
 • Зробивши перед процедурою скраб для шкіри, ви позбавитеся від відмерлих клітин, і волоски будуть легко видалятися.
 • Виберіть правильний день! У другій половині циклу організм більш сприйнятливий до болю
 • Не забувайте про регулярність! Тільки через 2 – 3 місяці регулярного відвідування майстра, волоски починають стоншуватися і шкіра залишається гладкою від 2х до 4х тижнів.

Видалення волосся

ШУГАРИНГ І ВОСКОВА ДЕПІЛЯЦІЯ У ДНІПРІ

Сьогодні суспільство слідує певним канонам щодо краси жіночого тіла, і гладка шкіра – займає далеко не останнє місце. Воскова та цукрова депіляція в салоні – процедура, завдяки якій багато жінок і чоловіків вже забули про бритву або епілятор. Салон MILAN пропонує професійне видалення волосків на будь-яких ділянках тіла.

 • Воскова депіляція теплим воском

  (температура нанесення такого воску 37-40°С). Такий віск видаляє волосся з рук, ніг, спини, грудей. Якісний віск здатний видалити не тільки небажане волосся, але й відновити обмінні процеси шкіри, зволожити шкіру.

 • Воскова депіляція гарячим воском

  (температура нанесення такого воску 45-48°С). Для депіляції чутливих зон бікіні, пахв та обличчя було спеціально розроблено гарячий віск. Він розігріває шкіру і дозволяє видалити волосся повністю разом із цибулею, не травмуючи шкіру, не порушуючи цілісність шкірного покриву (зокрема слизової). Плавиться такий віск із спеціальним воскоплавом, наноситься шпателем (індивідуальним для кожного клієнта), а знімається рукою. Воскова депіляція гарячим воском менш болісна і дуже комфортна для клієнтів із різним больовим порогом

 • Цукрова депіляція (шугарінг)

  це не просто метод видалення волосся, а свого роду косметична процедура для догляду за шкірою. Разом з небажаними волосками з поверхні шкіри видаляються відмерлі частки і завдяки цьому шкіра стає гладкою та ніжною. За своєю дією шугарінг нагадує ніжний пілінг шкіри. Епіляція цукром починається з обробки ділянки шкіри спеціальним знежирюючим лосьйоном. Далі на невеликі ділянки шкіри наноситься підігріта цукрова паста. Пасту накладають проти зростання волосся, а видаляють навпаки по лінії зростання

Ціни на послуги у салоні MILAN

Як записатись?

Наш Instagram

+38 (068) 471 12 28

Наша Адреса

Дніпро, просп. О.Поля, 44

Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Політика конфіденційності та застосовуються Умови використання