Макіяж

«Якщо тобі сумно, то нанеси трохи помади і переходь у наступ»

Коко Шанель

Make-up

ПРОФЕСІЙНИЙ МАКІЯЖ У ДНІПРІ

Макіяж в MILAN це найсучасніші техніки, професійна косметика преміум і люкс класу. Це унікальний make-up, створений нашими візажистами для Вас. Постійні майстер-класи, знання трендів та канонів макіяжу – все це допоможе нам створити унікальний образ. Гострі стрілки та червоні губи, smokey з акцентом, нам під силу навіть грим на тематичні вечірки Halloween, корпоративи.

 • Експрес макіяж

  макіяж за 20 хвилин, який включає: тон, корекція обличчя, оформлення брів, вії і блиск на губах

 • Денний макіяж

  легкий, що не перевантажує макіяж на нещільних текстурах. У такому макіяжі не використовуються темні тіні, яскраві підводки та яскрава помада.

 • Вечірній макіяж

  продуманий грамотний макіяж. Підбирається під тип зовнішності, особливість рис обличчя. Також враховується стиль одягу, формат заходу, а також освітлення та особливості фототехніки. Вечірній макіяж виразніший, у ньому використовуються спеціальні текстури, які дозволяють продовжити стійкість і розкрити насиченість кольорів у макіяжі. Обов’язковою є правильна підготовка шкіри до такого макіяжу.

 • Весільний макіяж

  середнє між вечірнім та денним макіяжем. Один із найскладніших видів професійного макіяжу, він має бути одночасно натуральним, ніжним, але й досить яскравим та чітким, святковим. А найголовніше, він має бути стійким до погодних умов чи сліз щастя. Перед записом бажано попередньо проконсультуватися з візажистом і зробити пробний макіяж

Майстри салону краси MILAN реалізують будь-які Ваші побажання та допоможуть створити неповторний образ. Використовуючи якісну косметику, досвід наших співробітників та любов до краси ми дивуватимемо Вас.

Також ви зможете отримати безкоштовну консультацію та поради про те, як підібрати правильний make up до будь-якого заходу.

Ціни на послуги у салоні MILAN

Як записатись?

Наш Instagram

+38 (068) 471 12 28

Наша Адреса

Дніпро, просп. О.Поля, 44

Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Політика конфіденційності та застосовуються Умови використання